Kontakt:
604 095 394

Laurem Klienta 2019 dla KRISHOME

COMFORT

Kilińskiego 37
07-410 Ostrołęka
Poniedziałek - piątek: 9 - 17
Sobota: 10 - 13
Dobry Montaż

Sieć salonów KRISHOME nagrodzono Laurem Klienta 2019

Sieć salonów KRISHOME ze swoim nowatorskim podejściem do procesu zakupu stolarki otworowej zyskały jedną z najważniejszych branżowych naród - Laur Klienta 2019 roku.

W roku 2018 firma KRISPOL zmieniła podejście do zakupu stolarki i ogłosiła nową koncepcję sprzedaży, oferując klientowi kompleksową obsługę całego procesu zamówienia stolarki otworowej dla domu w jednym miejscu.

Konsumenci docenili nowatorskie podejście do sprzedaży, a sieć salonów KRISHOME wyróżniona została Złotym Laurem Klienta.

Zdobyte wyróżnienie to najlepsza rekomendacja naszej codziennej pracy. Dziś w naszej sieci jest już blisko 70 salonów KRISHOME, a liczba pomarańczowych punktów na mapie Polski wciąż rośnie - komentuje otrzymanie nagrody Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej firmy KRISPOL.

Jednocześnie koncept jest wciąż rozwijany:

Oferujemy gotowy pomysł na biznes, ale co za tym idzie, ponosimy też ogromną odpowiedzialność. Ważnym elementem końcowego zadowolenia z obsługi klienta w salonie jest praca wykonana przez naszych szkoleniowców. Partnerzy mogą przeszkolić swoich pracowników, zarówno z zakresu wiedzy technicznej, jak i praktycznego aspektu montażu stolarki - dodaje Gibki.

Sieć salonów KRISHOME jest komfortową strefą także dla architekta. Niemal nieograniczone możliwości stolarki Krispol pozwalają zrealizować nawet najbardziej wyszukane projekty.

Wielogabarytowe szklane fasady, dopasowanie stolarki do całości projektu czy miksowanie różnych rozwiązań w obrębie jednej inwestycji to obecnie już standard, a możliwość przeprowadzenia całego procesu w jednym miejscu przyspiesza prace na budowie.

Zdjęcie 1

Skontaktuj się z nami

Chcesz się z nami skontaktować?
To łatwe! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą

Messenger WhatsApp